Breskvar

Novice - Zmaga v Litiji

3.2.2018

Zmaga v Litiji

V zasnezeni soboti smo se z otroci zgodaj zjutraj odpravili na turnir v Litijo. Odrezali so se odlicno. Maks in Paulina sta osvojila 3.mesto B turnir,Jan 5-8 mesto A turnir in Svit 1.mesto A turnir...cestitamo vsem!!!

15.1.2018

OP 8-11 Litija

Op 9 do 11let Litija Na OP do 11 let so se vsi tekmovalci odlicno odrezali. Najboljsi rezultat je dosegel Svit Suljic, ki ji je bil 2. Odlicno je nastopil tudi Maks Cvitkovic, ki je zasedel 2.mesto v tolazilni skupini .Uspeh je dopolnila Leticija Pip

15.1.2018

Drzavno prvenstvo do 12 let

Drzavno prvenstvo do 12 let Prvic se je na drzavnem prvenstvu do 12 let pomeril Svit Suljic, ki je za nastop v kvalifikacijah dobil povabilo organizatorja. Po uspesno opravljenih kvalifikacijah je zmagal se v 1.kolu in se tako uvrstil med 16 najboljsih v

14.1.2018

Ljubljanski satelit , Tim Simčič v finalu

13. 1. 2018 Ljubljanski satelit , Tim Simčič v finalu ! Na igriščih TK Šport plus so igrali turnir v kat. do 18 let . Mladinec iz našega kluba Tim Simčič je igral odlično in izgubil šele finalni dvoboj , lep uspeh je z uvrstitvijo v 1/2 F istega t

8.1.2018

07.01.2018 DRŽAVNO PRVENSTVO DO 14 LET

07.01.2018 DRŽAVNO PRVENSTVO DO 14 LET včeraj je David Černe po izvrstnem boju in tesnem rezultatu v četrt-finalu državnega prvenstva izgubil proti novemu državnem prvaku Premzl Maju. Tako tesnega rezultata zmagovalec ni imel z nobenim drugim naspro

3.1.2018

Maj osvojil 2.mesto

Ta vikend je Maj Cerar Žilič osvojil odlično 2.mesto B turnirja do 12 let!!! Sedaj pa v novem letu po nove zmage :)

17.12.2017

Svit suljič posegel po novi zmagi

Ta vikend so naši fantje in dekleta po celi Sloveniji razturali! Svit Suljić je osvojil 1. mesto v Celju do 11 let, Maj Cerar Žilič pa odlično 3.-4. mesto v isti kategoriji! Na istem turnirju je tudi Natalija Djošan prišla do polfinala tolažilne. Davi

27.11.2017

26.11. Ljubljanski teniški satelit

26. 11. 2017 Ljubljanski teniški satelit Teniški satelit ( namenjen predvsem tistim , ki tenis igrajo rekreativno oz. najmlajšim , ki bi radi tekmovali .. ) so tokrat igrali v ŠRC Nove Fužine . Jasno , tudi naši tenisači so bili spet v žrebu , najbolj

26.11.2017

David Ćerne osvojil 3-4 mesto v kategoriji do 16

26.11.2017, Ljubljana Ta vikend je v Ljubljani na turnirju 16B na igriščih TC Ljubljana David Černe zasedel odlično 3-4 mesto, tekmo za polfinale je izgubil proti kasnejšemu zmagovalcu turnirja. Bravo Dejvi! :)

20.11.2017

OP Krsko 8-11

19.11.2017 OP Krško do 11 let Ta vikend so naši fantje in dekleta pokazala, da z njimi ni heca. Svit je osvojil 1.mesto, Jan 3-4 mesto v glavnem delu turnirja; Jakob 2.mesto, Max 3-4 mesto. Polina pa 2.mesto v tolazilnem delu turnirja. Bravo!!!

15.10.2017

kostanjev turnir 2017

15. 10. 2017 Kostanjev turnir T.A. Breskvar Poletno topla , sicer jesenska nedelja je prišla kot naročena za izvedbo tradicionalnega klubskega turnirja , ki je namenjen izključno otrokom naše teniške šole . V štirih tekmovalnih kat. ( do 14 , 12 le

9.10.2017

Naši fantje so se odlično odrezali

Nasi fantje so se odlicno odrezali na turnirju do 11let,ki se je odvijal v kopru...Jan Safronov je osvojil 3-4 mesto,Maj zilic 1/ finale a turnirja in Svit Suljic,ki se prebil z vse do finala v kategoriji s 3leta starejsimi!!!!!!

30.9.2017

Suljic zmagal

Na zakljucnem turnirju v Kopru deckov do 10 let je Svit Suljic suvereno zmagal. Na turnirju je oddal vsega samo dve igri. V finalu je s 6:1 slavil proti Maju Winterletnerju.

21.8.2017

Vpisujemo v tekmovalne programe in teniško šolo

V času od 30.08. pa do 05.09. bo med tednom med 15. in 18. uro potekal vpis v teniško šolo in tekmovalne programe. Za nove člane je v tem času možen brezplačen preizkus.

6.8.2017

Teniški festival Portorož

Spet so poletno teniško dogajanje v Portorožu s tekmovanji odprli najmlajši . Svit Suljič je bil uspešen na obeh turnirjih , igral je v kat. dečkov do 10 in do 11 let in se obakrat uvrstil v polfinale! Čestitamo!

2.7.2017

TA Breskvar 8-11

Maj Cerar Žilič ( levo na sl.) je odlično igral na turnirju v kat. 8-11 let ! Izkoristil je nekaj prednosti domačega terena in se uvrstil v polfinale tekmovanja do 11 let ! Rezultat 1/2 F , Govedič ( TK-SB ) - Cerar Žilič ( T.A.B. ) 6-1

25.9.2016

TK TERME PTUJ A 3 FIN

Na Ptuju so fantje v kat. do 12 let igrali finalni turnir . V glavnem turnirju sta tekmovala dva naša, tretji, Jakob Merlak pa je obstal v kvalifikacijah.

18.9.2016

Svit Suljič zmagal na Otočcu

Svit Suljič je zmagovalec turnirja dečkov v kat. tenis do 10 let! V finalu je bil s 7-6 boljši od Cvetka ( BOBI ).

11.9.2016

RR 12

Vikend je bil namenjen tekmovanjem po skupinah . Na T.A. Breskvar sta igrala Černe in Merlak , pri TK Olimpija Križnik in Sydorchuk, v Kopru pa je nastopil Lunder.

4.9.2016

Prvo mesto Lundra na Ptuju

Mark Lunder je zmagovalec turnirja dečkov v kat. tenis do 11 let na Ptuju ! V finalu je bil s 6-1 boljši od Šveca ( MU-SO ) .