Breskvar

Novice - Kostanjev turnir

10.11.2018

Kostanjev turnir

V soboto smo organizirali tradicionalni kostanjev turnir :) Veliko je bilo igranja in druženja, malo pa tudi sladkanja...

16.9.2018

OP 8-11 Src Marina Portoroz

​OP 8-11 Src Marina Portoroz Mini tenis 2.mesto Filip Borut Schroll 3.mesto Taj Cerar Žilič

2.7.2018

Taj osvojil prvi pokal

naš Taj gre uspešno po stopničkah starejšega brata Maja :) na sliki je s prvim osvojenim pokalom preko TZS-ja :) Bravo Taj!!!

11.6.2018

Safranov osvojil turnir

Jan Safranov zmagovalec OP Ptuja do 11let V finalu je premagal Konecnika (SGRAD) z rezultatom 6:2 .Janovo zmago je dopolnila z 2.mestom Polina Chuvakova prav tako v kategoriji do 11.let-deklice. Na OP Litije do 14 let se je David Černe uvrstil v cetrtfin

1.6.2018

prijava teniški kampi 2018

Spoštovani! V mesecu juliju in avgustu ponovno organiziramo enotedenske teniške kampe. Izbirate lahko med dopoldanskim (08.30-11.30) ali celodnevnim kampom (08.30-15.00). Celodnevni kamp je organiziran ob prijavi najmanj 6 otrok. Cena dopoldanskega

28.5.2018

igrajmo tenis 2018

Ta vikend so v Ljubljani potekali teniški dnevi. Naši nadobudni tenisači so se odlično odrezali v vseh kategorijah. V mini tenisu in midi tenisu so nastopali Sofia Safronova, Nastya Piatygina, Nejc Cedilnik, Taj Cerar Žilič, Filip Borut Schroll, Mark Pavč

23.5.2018

teniške priprave v Portoržu 2018

Nekaj foto utrinkov z letošnjih teniških priprav v Portorožu

20.5.2018

turnir v Kopru

20.5. na Turnirju v Kopru so igrali; Maks, Polina, Ian, Svit. Zacetek zelo dober saj so bili vsi uspesnejsi od prvega tekmeca.Dobra predstava vseh v tem delu tekmovanja. Zal je bila druga ovira prevelika za Maksa, Polino in Jana, ki se je poslovil v cetrt

16.5.2018

Zaključek zimske lige

prejšnji teden smo ob zaključku zimske lige malo spekli in se podružili :) Hvala še enkrat vsem igralcem in so-organizatorjem :)

10.5.2018

NOVO PRI NAS-JOGA!

NOVO PRI NAS-JOGA! Po novem bo pri nas potekala ob četrtkih joga, ki jo bo vodila Polona. Joga bo potekala od 9.00 do 10.00, primerna pa je tudi za začetnike. Nekaj utrinkov z današnje prve ure joge, ki je zaradi lepega vremena potekala kar na prost

10.5.2018

pica z nagrajencema

Takole pa sta nas Šubi in Ali- prejemnika darilnega bona (sponzor Pizzerija Sonček), ki sta ga prejela na 2. tradicionalnem torkovem turnirju, peljala na pico :) Hvala Sonček in hvala Ali in Šubi!

9.5.2018

1. kolo lige do 12 let

Včeraj je pri nas potekalo 1. kolo lige do 12 let... zmaga je bila sladka, veselje pa zasluženo! Bravo naši :D

6.5.2018

Naši fantje zasedli prva tri mesta!

Naši fantje zasedli prva tri mesta! Nasi fantje U11 ponosno zapustili turnir v Celju. Udelezili so se ga, Svit Suljic,Jan Safronov in Maks Cvetkovic... Maks z izjemno borbenostjo do zmagi v uvodnih dveh kolih. Tesna zmaga v drugem krogu ga je uvrstila

12.3.2018

Osvajamo prva mesta

Tenis turnir do 11let....Svit Suljić je po odlični igri osvojil 1.mesto,v 1/4 finalu je premagal našega Maja Žiliča...Jan Safronov je osvojil 1.mesto turnir B,Paulina pa je osvojila 5.-8.mesto! Odlično sta se odrezala tudi Maks in Leticija...Čestitamo vs

4.3.2018

RR 12 let v TA Breskvar

Starsi, trenerji in tekmovalci na RR do12 let , ki se je odvijal v TA Breskvar minuli vikend. V A turnir so se uvrstilo Svit, Maj, Jan in Eva v B pa Luka , Max in Paulina. Cestitamo

3.2.2018

Zmaga v Litiji

V zasnezeni soboti smo se z otroci zgodaj zjutraj odpravili na turnir v Litijo. Odrezali so se odlicno. Maks in Paulina sta osvojila 3.mesto B turnir,Jan 5-8 mesto A turnir in Svit 1.mesto A turnir...cestitamo vsem!!!

15.1.2018

OP 8-11 Litija

Op 9 do 11let Litija Na OP do 11 let so se vsi tekmovalci odlicno odrezali. Najboljsi rezultat je dosegel Svit Suljic, ki ji je bil 2. Odlicno je nastopil tudi Maks Cvitkovic, ki je zasedel 2.mesto v tolazilni skupini .Uspeh je dopolnila Leticija Pip

15.1.2018

Drzavno prvenstvo do 12 let

Drzavno prvenstvo do 12 let Prvic se je na drzavnem prvenstvu do 12 let pomeril Svit Suljic, ki je za nastop v kvalifikacijah dobil povabilo organizatorja. Po uspesno opravljenih kvalifikacijah je zmagal se v 1.kolu in se tako uvrstil med 16 najboljsih v

14.1.2018

Ljubljanski satelit , Tim Simčič v finalu

13. 1. 2018 Ljubljanski satelit , Tim Simčič v finalu ! Na igriščih TK Šport plus so igrali turnir v kat. do 18 let . Mladinec iz našega kluba Tim Simčič je igral odlično in izgubil šele finalni dvoboj , lep uspeh je z uvrstitvijo v 1/2 F istega t

8.1.2018

07.01.2018 DRŽAVNO PRVENSTVO DO 14 LET

07.01.2018 DRŽAVNO PRVENSTVO DO 14 LET včeraj je David Černe po izvrstnem boju in tesnem rezultatu v četrt-finalu državnega prvenstva izgubil proti novemu državnem prvaku Premzl Maju. Tako tesnega rezultata zmagovalec ni imel z nobenim drugim naspro