Breskvar

Novice - kostanjev turnir 2017

15.10.2017

kostanjev turnir 2017

15. 10. 2017 Kostanjev turnir T.A. Breskvar Poletno topla , sicer jesenska nedelja je prišla kot naročena za izvedbo tradicionalnega klubskega turnirja , ki je namenjen izključno otrokom naše teniške šole . V štirih tekmovalnih kat. ( do 14 , 12 le

9.10.2017

Naši fantje so se odlično odrezali

Nasi fantje so se odlicno odrezali na turnirju do 11let,ki se je odvijal v kopru...Jan Safronov je osvojil 3-4 mesto,Maj zilic 1/ finale a turnirja in Svit Suljic,ki se prebil z vse do finala v kategoriji s 3leta starejsimi!!!!!!

30.9.2017

Suljic zmagal

Na zakljucnem turnirju v Kopru deckov do 10 let je Svit Suljic suvereno zmagal. Na turnirju je oddal vsega samo dve igri. V finalu je s 6:1 slavil proti Maju Winterletnerju.

21.8.2017

Vpisujemo v tekmovalne programe in teniško šolo

V času od 30.08. pa do 05.09. bo med tednom med 15. in 18. uro potekal vpis v teniško šolo in tekmovalne programe. Za nove člane je v tem času možen brezplačen preizkus.

6.8.2017

Teniški festival Portorož

Spet so poletno teniško dogajanje v Portorožu s tekmovanji odprli najmlajši . Svit Suljič je bil uspešen na obeh turnirjih , igral je v kat. dečkov do 10 in do 11 let in se obakrat uvrstil v polfinale! Čestitamo!

2.7.2017

TA Breskvar 8-11

Maj Cerar Žilič ( levo na sl.) je odlično igral na turnirju v kat. 8-11 let ! Izkoristil je nekaj prednosti domačega terena in se uvrstil v polfinale tekmovanja do 11 let ! Rezultat 1/2 F , Govedič ( TK-SB ) - Cerar Žilič ( T.A.B. ) 6-1

25.9.2016

TK TERME PTUJ A 3 FIN

Na Ptuju so fantje v kat. do 12 let igrali finalni turnir . V glavnem turnirju sta tekmovala dva naša, tretji, Jakob Merlak pa je obstal v kvalifikacijah.

18.9.2016

Svit Suljič zmagal na Otočcu

Svit Suljič je zmagovalec turnirja dečkov v kat. tenis do 10 let! V finalu je bil s 7-6 boljši od Cvetka ( BOBI ).

11.9.2016

RR 12

Vikend je bil namenjen tekmovanjem po skupinah . Na T.A. Breskvar sta igrala Černe in Merlak , pri TK Olimpija Križnik in Sydorchuk, v Kopru pa je nastopil Lunder.

4.9.2016

Prvo mesto Lundra na Ptuju

Mark Lunder je zmagovalec turnirja dečkov v kat. tenis do 11 let na Ptuju ! V finalu je bil s 6-1 boljši od Šveca ( MU-SO ) .

30.8.2016

Vpis v teniško šolo

Vpis v tekmovalne programe in teniško šolo bo potekal od 1.9.do 7.9.2016 med 14.00 in 18.00. Treningi in teniška šola pričnejo s 1.9.po starem urniku, odnosno po dogovoru.

8.8.2016

OP 8-11, TENIŠKI FESTIVAL

V Portorožu so igrali tudi najmlajši . Zmagovalca sta spet postala Mark Lunder ( tenis 11 ) in Svit Suljič ( MINI tenis ) . Suljič je bil odličen tudi v MIDI tenisu kjer je igral v polfinalu !

7.8.2016

Portorož RR 3

TK Val Portorož je pripravil tekmovanje po skupinah za igralce do 12 let.

17.7.2016

Fredijev memorial, TK Branik MB

Na tekmovanju dečkov do 12 let ( A - 2 FIN ) sta nastopila Matic Križnik in Mark Lunder. Križnik je bil v prvem krogu prost.

6.7.2016

TEJT 12&U OTOČEC

Spet je na mednarodnem turnirju nastopil Matic Križnik. Na Otočcu si je priigral dve lepi zmagi, igrala pa sta tudi Mark Lunder in Dani Sydorchuk.

4.7.2016

Svit Suljič in Mark Lunder spet zmagovalca

Na OP v kat. 8-11 let v Novi Gorici je Suljič osvojil turnir v MINI tenisu, Lunder pa je bil najboljši v tenisu do 11 let!

28.6.2016

TK CELJE - A - 3 FIN, Križniku drugo mesto

Matic Križnik, David Černe in Mark Lunder so nastopili na finalnem turnirju v Celju. Križnik je spet igral odlično in klonil šele v zaključnem dvoboju tekmovanja.

20.6.2016

TEJT 12&U TRST

Matic Križnik je nastopil na turnirju v Trstu . Uspešno je igral v kvalifikacijah , v glavnem turnirju pa izgubil v prvem krogu .

19.6.2016

RR 12 LJ , MB

TK Olimpija Ljubljana in TK Branik Maribor sta kluba, kjer so po skupinah tekmovali naši v kat. do 12 let.

13.6.2016

ŠTK VELENJE 8-11 let

Svit Suljič je zmagovalec turnirja v MINI tenisu v Velenju! Bil je tudi polfinalist tekmovanja v MIDI tenisu kar je uspelo še Janu Safronovu.